Menu
A+ A A-

O firmie

Zajmujemy się produkcją obiektów z płyt warstwowych przeznaczonych dla małych, dużych przedsiębiorstw oraz indywidualnych klientów.

Oferujemy Państwu wykonanie i sprzedaż obiektów o szerokim zastosowaniu i funkcjonalności.

Wykonywane przez nas obiekty mogą być zabudową tymczasową lub stałą spełniającą również warunki sanitarne. Ważne jest, że nasze obiekty charakteryzują się szybkim montażem i demontażem, a także możliwością rozbudowy.

Pawilony wykonujemy w technologii lekkiej obudowy to znaczy lekka konstrukcja stalowa, ściany i dach wykonane z płyt warstwowych ( płyt obornickich) o rdzeniu styropianowym lub poliuretanowym. Obiekty te nie wymagają fundamentów. Do budowy naszych obiektów wykorzystujemy płyty warstwowe wiodącego, polskiego producenta firmy EUROPANELS.

Każdy obiekt wyprodukowany przez nas jest odwzorowaniem indywidualnych potrzeb klientów, unikatowy wygląd, ciekawa kolorystyka elementów ozdobnych i obróbek wykończeniowych tworzą niepowtarzalny obiekt, który z pewnością zwiększy zainteresowanie i przyciągnie potencjalnych klientów czy partnerów biznesowych.

Nasze wyroby produkowane są na podstawie Aprobaty Technicznej AT-15-3694/2012 wydanej przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie a jakość naszych obiektów potwierdza wciąż rosnące grono zadowolonych Klientów.Nasze produkty możecie Państwo znaleźć na terenie całej Polski.

 

MATERIAŁY

Płyty warstwowe mają zastosowanie jako materiał budowlany w bardzo szerokim zakresie: w halach magazynowych, produkcyjnych, mało - i wielkokubaturowych obiektach handlowych, obiektach użyteczności publicznej jak sale gimnastyczne, baseny, budynkach rolniczych takich jak obory, kurniki, pieczarkarnie. Mogą być stosowane w obiektach służących do przechowywania żywności, w chłodniach, i mroźniach. Znajdują zastosowanie również w zakładach przetwórstwa spożywczego. Wszędzie tam gdzie wymagana jest czystość, właściwości higieniczne nie wpływające na żywność przy kontakcie z płytami oraz odporność na czynniki chemiczne towarzyszące procesom produkcji żywności lub też służące utrzymaniu czystości. Płyty warstwowe mogą być stosowane jako ściany obiektów, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne, dachy oraz sufity podwieszane w halach z dodatkową osłoną (tropikiem). Przy zastosowaniu odpowiednich powłok mogą zapewniać trwałość w obszarach o dużym zasoleniu (na przykład regiony nadmorskie) lub o dużym zanieczyszczeniu przemysłowym.

OBRÓBKI BLACHARSKIE

Prawidłowe i fachowe zamontowanie obróbek blacharskich zapewnia szczelność i odpowiednią estetykę obudowy obiektu. Wymiary i ich wygląd zależą od kształtu i specyfiki dachu oraz ścian, co oznacza, że ostateczne decyzje na ogół podejmowane są w porozumieniu z klientem. Stanowią o końcowym efekcie wizualnym całego przedsięwzięcia.odukcyjnej

Strona należy do portalu panelsystem.pl Copyright by Panel System; 05-092 Łomianki, ul. Gen.Berlinga 3 mobile: 511-741-217; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Wszystkie produkty chronione są prawem autorskim. Kopiowanie i naśladowanie oraz jakiekolwiek wykorzystanie prezentowanych materiałów do celów komercyjnych jest wzbronione bez pisemnej zgody PANEL SYSTEM

Zaloguj or Zarejestruj