Witamy na stronie firmy

PANEL SYSTEM

Oferujemy nowoczesny System Lekkiej Zabudowy, a także usługi z zakresu kompleksowego wykonawstwa obiektów. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2010 roku.
Przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie w montażu pawilonów handlowych, magazynów, hal, pomieszczeń biurowych, salonów wystawowych, myjni i warsztatów samochodowych oraz innych obiektów według indywidualnych zamówień inwestora.
Oferujemy Państwu wykonanie i sprzedaż obiektów o szerokim zastosowaniu i funkcjonalności.

W nowoczesnym biznesie jednym z kluczowych czynników wpływających na jego powodzenie jest dobór odpowiedniej lokalizacji oraz właściwe zaplecze lokalowe. Jednakże zdarza się, że w nowych lokalizacjach brakuje odpowiednich pomieszczeń, zaś ich wybudowanie metodami tradycyjnymi byłoby zbyt czasochłonne i kosztowne. Dobrym rozwiązaniem są innowacyjne i ekonomiczne pawilony z płyty warstwowej, które cieszą się rosnącą z roku na rok popularnością.
Wykonywane przez nas obiekty mogą być zabudową tymczasową lub stałą spełniającą również warunki sanitarne. Ważne jest, że nasze obiekty charakteryzują się szybkim montażem i demontażem, a także możliwością rozbudowy.
Pawilony wykonujemy w technologii lekkiej obudowy to znaczy lekka konstrukcja stalowa, ściany i dach wykonane z płyt warstwowych znanych również pod nazwą /płyta obornicka/ Do budowy naszych obiektów wykorzystujemy płyty warstwowe wiodącego, polskiego producenta firmy EUROPANELS.

Każdy obiekt wyprodukowany przez nas jest odwzorowaniem indywidualnych potrzeb klientów, unikatowy wygląd, ciekawa kolorystyka elementów ozdobnych i obróbek wykończeniowych tworzą niepowtarzalny obiekt, który z pewnością zwiększy zainteresowanie i przyciągnie potencjalnych klientów czy partnerów biznesowych.
Zalety obiektów stawianych z płyty obornickiej docenią wszyscy, którym zależy na szybkim czasie realizacji inwestycji i rozpoczęcia działalności. Dobre firmy oferują swoje produkty w formie prefabrykowanej, dzięki czemu samo postawienie obiektu przez wykwalifikowaną i doświadczoną ekipę jest szybkie i może być wykonane w prawie każdych warunkach pogodowych. Dzięki modułowej konstrukcji lokale można łatwo rozbudować lub modyfikować, w zależności od potrzeb użytkownika. Budynki z płyty obornickiej są z reguły ściśle dostosowane do potrzeb klienta, dzięki czemu zaspokajają nawet najbardziej wymagających odbiorców. Rozmaita kolorystyka wynikająca z zastosowanych materiałów pozwala na dostosowanie obiektów do warunków otoczenia lub wyróżnienie ich z grona otaczających budynków. Pawilony handlowe lub usługowe zaopatrzone są w niezbędna stolarkę okienną i drzwiową: aluminiową albo PCV, dodatkowo zabezpieczoną roletami oraz atestowanymi zamkami. Bardziej wymagający klienci mogą zamówić okna szklone szybami pancernymi lub zaopatrzone w wewnętrzne kraty. Obiekty z płyty obornickiej są bezpieczne i zaopatrzone we wszelkie, niezbędne instalacje: wodną i kanalizacyjną, elektryczną, a także w urządzenia klimatyzacyjne lub wentylacyjne.

Co to jest i czym się charakteryzuje płyta warstwowa/obornicka?

Płyty warstwowe są doskonałym rozwiązaniem, wykorzystywanym do budowy sezonowych lokali handlowych i usługowych, kiosków oraz hal, magazynów, a nawet stałych lub tymczasowych siedzib instytucji użyteczności publicznej.
Płyta warstwowa, wykazuje szereg zalet. Płyty takie są lekkie i jednocześnie sztywne. Wytwarza się je z dwóch warstw okładziny z blachy ocynkowanej, zaś ich wypełnieniem jest samogasnący styropian, wełna mineralna lub piana poliuretanowa. Powierzchnia użytych blach może być wykańczana na wiele sposobów i dostępna jest w bogatej kolorystyce. Płyty warstwowe są odporne na ogień oraz wodę. Charakteryzuje je ponadto dobry współczynnik przepuszczalności cieplnej, dzięki czemu pozwalają na utrzymanie komfortu termicznego zarówno w czasie upałów, jak i silnych mrozów. Jednakże ich największą zaletą jest niesamowita plastyczność pozwalająca na wykonywanie konstrukcji o niemalże dowolnym przeznaczeniu, wielkości i innych parametrach ściśle dostosowanych do potrzeb klienta. Pawilony te są łatwe i szybkie w montażu oraz w demontażu, dzięki czemu można je bez kłopotów przenosić z miejsca na miejsce, a gdy przestają być już potrzebne w obecnej formie, po demontażu sprzedać.

 

Działamy skutecznie i elastycznie. Dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów,
zaangażowanej załodze i bardzo dobrej polityce cenowej dostosowanej do możliwości
każdego Odbiorcy szybko rośnie liczba naszych Klientów.
Będzie nam niezmiernie miło, jeśli nasza oferta spotka się z Państwa uznaniem i zechcecie
dołączyć do grona naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i kontaktu z nami.

Proponujemy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę w dziedzinie budowy obiektów z płyty warstwowej takich jak:

• stróżówki, portiernie, wartownie, kioski, pawilony, garaże
• myjnie samochodowe
• docieplenia ścian
• dachy
• kontenery biurowe
• obiekty sportowe
• obiekty gastronomiczne
• domki letniskowe
• chłodnie
• magazyny
• hale produkcyjne

 Oferujemy usługi w zakresie:

• – montażu płyt warstwowych,
• – obróbki blacharskiej pod dowolny wymiar,
• – montażu okien i drzwi,
• – instalacje elektryczne i sanitarne w realizowanych obiektach
• – produkcja konstrukcji stalowych,

Nasze produkty objęte są gwarancją. Świadczymy nieodpłatny serwis techniczny w okresie trwania gwarancji jak i odpłatną obsługę w okresie pogwarancyjnym.

Czas realizacji – od 2 do 4 tygodni w zależności od ilości realizowanych zleceń.

Okres gwarancji – 24 miesiące

Forma płatności – przedpłata 35% , pozostała kwota płatna w dniu dostarczenia obiektu.

NOWOŚĆ: PROWADZIMY SPRZEDAŻ OGRODZEŃ TYMCZASOWYCH PO CENACH FABRYCZNYCH!

UWAGA! OBIEKTY ZNAJDUJĄCE SIĘ W OFERCIE SKLEPU STANOWIĄ PRZYKŁAD
NASZYCH REALIZACJI. INTERESUJE CIĘ INNY WZÓR? NIE MA SPRAWY!
WYŚLIJ DO NAS ZAPYTANIE A DOSTANIESZ ATRAKCYJNĄ OFERTĘ CENOWĄ
PRZYGOTOWANĄ SPECJALNIE DLA CIEBIE.

Dane do umów i rozliczeń:

Panel System Katarzyna Gruszka
ul. Bolesława Chrobrego 3
05-092 Łomianki
Nip: 118-161-77-55
REGON: 142579820

PKO Bank Polski
02 1020 1026 0000 1102 0198 1877